Školy

 7 článků
Přírodovědná korespondenční soutěž

Přírodovědná korespondenční soutěž

03.01.2024 | Školy
SVČ DUHA Jeseník vyhlašuje Přírodovědnou korespondenční soutěž opět pouze v jednom kole.
Nejpěknější výtvory budou vystaveny v dubnu v kině Pohoda na Výstavě ke Dni Země, kterou každoročně pořádá naše organizace.
OK Matematické olympiády 6.-8.tříd

OK Matematické olympiády 6.-8.tříd

16.04.2023 | Školy
V DUZE proběhlo okresní kolo Matematické olympiády žáků 6.-8.tříd. Matematické úkoly nebyly jednoduché, přesto byla většina účastníků úspěšnými řešiteli.
OK Olympiády v českém jazyce

OK Olympiády v českém jazyce

07.04.2023 | Školy
Na gymnáziu v Jeseníku proběhlo klání nejlepších češtinářů jesenicka. Soutěžili žáci ZŠ i studenti SŠ v jazykových znalostech. Součástí soutěže je i slohová práce, tentokrát na zajímavá témata: Podařený aprílový žert a Vítr ke mě přinesl... Vítězi ve své kategorii se stali: Mikuláš Jati - ZŠ Supíkovice, Štěpa Buriánek - Gymnázium Jeseník, Sára Sedláčková - ZŠ Jeseník, Šimon Jati a Tereza Blandová - Gymnázium Jeseník a Simona Kozlová - HŠVP a OA Jeseník. Gratulujeme a držíme palce v krajském kole.
Přírodovědná korespondenční soutěž

Přírodovědná korespondenční soutěž

05.04.2023 | Školy
Od středy 5. dubna probíhá v Kině Pohoda výstava nejlepších prací Přírodovědné korespondenční soutěže, kterou každoročně vyhlašuje SVČ a zp DVPP DUHA Jeseník pro žáky základních škol a děti z MŠ na Jesenicku. Nejlepší práce si v předsálí kina můžete prohlédnout během celého měsíce dubna, vždy před promítáním.
Kufřík pohádek 2023

Kufřík pohádek 2023

11.01.2023 | Školy
VÝTVARNÁ SOUTĚŽ "ČTEME DOMA S RODIČI – POHÁDKY Z BATŮŽKU"
Všechny zapojené MŠ/ 2. třídy ZŠ dostanou „Putovní batůžek“, ve kterém bude umístěno 5-6 knih. Batůžek bude putovat mezi dětmi, ti si doma s rodiči přečtou a prohlédnou batůžkové knížky a následně ke knížce, která je nejvíce zaujala, mohou nakreslit obrázek
nebo vytvořit výtvarnou práci. Batůžek poté zůstává v MŠ/ZŠ.

Korespondenční soutěž pro školy

Korespondenční soutěž pro školy

17.12.2022 | Školy
Také v tomto školním roce vyhlašuje Středisko volného času a zařízení pro DVPP DUHA Jeseník Přírodovědnou korespondenční soutěž opět pouze v jednom kole. Soutěž je tradičně vyhlášena pro pět věkových kategorií a jako vždy se jí mohou zúčastnit jednotlivci i kolektivy, které se spojí s odborným poradcem (učitel, rodič aj.), při dodržení počtu max. pěti soutěžících v jedné soutěžní skupině.
Duhová písnička

Duhová písnička

05.11.2022 | Školy
Pěvecká soutěž pro děti ZŠ, soutěží se ve zpěvu umělých, ale i lidových písní (pop, folk, country..) Soutěž probíhá v jesenické kapli.
 7 článků