Tábory

 8 článků
Tábor Na kole vesele I.

Tábor Na kole vesele I.

12.09.2022 | Tábory
V červenci proběhl na dětském dopravním hřišti v Jeseníku příměstský tábor s názvem Na kole vesele I. Děti si zopakovaly znalosti základních pravidel silničního provozu, o dopravních značkách, křižovatkách formou soutěží a her.
Tábor EKOhrátky se zvířátky

Tábor EKOhrátky se zvířátky

06.09.2022 | Tábory
Druhý letošní tábor s mazlíčky se od prvního trochu lišil, protože na něm děti kromě péče o chlupáče také vyráběly z ekomateriálů pod vedením kolegyně Pavly Ježové. Táborníci se starali o svěřená zvířátka a kromě toho si také vyrobili plstěné mýdlo, obrázek z ručního papíru, keramickou misku – ježka, do které si mohli zasadit sukulent nebo rámeček na táborovou fotku
PT Dívčí duhová dílna

PT Dívčí duhová dílna

29.08.2022 | Tábory
Tradičního příměstského tábora Dívčí duhová dílna se zúčastnilo 22 dívek. Během týdne se děvčata seznámila s různými výtvarnými technikami. V keramické dílně si dívky vyrobily kočičky, malovaly kamínky, zdobily trička šablonovou metodou, vyrobily si mydélka.
Tábor Z pohádky do pohádky

Tábor Z pohádky do pohádky

16.08.2022 | Tábory
Týden plný pohádek, soutěží a zajímavých činností prožili účastníci LPT Z pohádky do pohádky. Letos s pohádkami - Jak vycvičit draka, Jak se strašidlo rozhodlo nestrašit a Indiánskou pohádkou.
Tábor Hrátky se zvířátky

Tábor Hrátky se zvířátky

15.08.2022 | Tábory
V týdnu od 8. srpna se v DUZE sešlo 16 milovníků domácích mazlíčků, aby zde na příměstském táboře, pod vedením tří zkušených vedoucích, strávili krásných pět dní se zvířátky z našich odchoven.
Tábor Filmař a fotograf

Tábor Filmař a fotograf

01.08.2022 | Tábory
Mladí fotografové se již tradičně sešli na táboře Filmař a fotograf, kde se zaměřili na focení krajiny, architektury, portrétů i makro fotek. Během tábora se dětem podařilo natočit vtipný film Zprávy z pouště, který je ke zhlédnutí na našem YouTube kanále SVČ DUHA Jeseník.
Tábor RIO Zachraňte papouška!

Tábor RIO Zachraňte papouška!

25.07.2022 | Tábory
Příměstské tábory v DUZE jsou plné her, výletů a zábavy. Týden na táboře RIO jsme začali netradičně návštěvou pralesa, kde jsme zjistili, že se ztratil vzácný papoušek Blu.
Tábor Léto na bazéně

Tábor Léto na bazéně

01.07.2022 | Tábory
Tábory v SVČ a zp DVPP DUHA Jeseník v plném proudu... a vzkaz pro naše malé plavce je: byli jste skvělí a těšíme se na vás příští rok!!!
 8 článků