Fotoreport

 8 článků
Puzzlejáda

Puzzlejáda

26.01.2023 | Fotoreport
Kdo rád skládá puzzle? Přeci děti z DUHY! V úterý proběhla v DUZE Puzzlejáda, kde si děti mohly vyzkoušet skládat puzzle z 54 dílků na čas. Děti bojovaly zodpovědně, nejlepší čas a rekord byl 3:12! Ve starší kategorii se na prvních místech umístili: HankaS BeataJ EliškaF DominikP a AničkaL. V mladší kategorii nejlépe uspěli: RozárkaK MatyášK KlaudieF BernadetaP a FilípekL Pro všechny děti jsme měli připraveny odměny. Gratulujeme!
Vánoční hrátky

Vánoční hrátky

20.12.2022 | Fotoreport
Vánoční hrátky v DUZE byly plné her, smíchu a vánoční nálady. Zazpívali jsme si koledy, pouštěli lodičky, zapálili prskavky. Ale nejdříve musely děti navštívit vánoční klubovny a splnit několik úkolů, aby nasbíraly kapříkovi šupinky.
Vánoční JARMARK

Vánoční JARMARK

17.12.2022 | Fotoreport
Ve čtvrtek 15. 12. po dvou letech upořádalo SVČ DUHA společně se Základní školou v Jeseníku druhý společný vánoční jarmark. Areálem ZŠ a nádvořím SVČ zazněly koledy a vánoční písně, které si připravily třídní kolektivy.

Adventní dílna

Adventní dílna

02.12.2022 | Fotoreport
Advent začal v DUZE tvořivou dílnou. Děti i rodiče si vyrobily krásné adventní věnce v tradičních červeno - bílo - zelených barvách. A abychom měli nazdobené i naše domovy, vyrobili jsme si ozdoby na dveře a vánoční svíčky na štědrovečerní stůl z pravého včelího vosku.
Martinská slavnost s spáváním broučků

Martinská slavnost s spáváním broučků

13.11.2022 | Fotoreport
Broučci a berušky s lampiony, lampičkami a světýlky prošli v předvečer svátku sv. Martina naším městem. Průvod každoročně organizuje pro děti SVČ DUHA Jeseník a MRC Krteček. Na začátku jsme si o tradicích spojených se sv. Martinem povídali, zazpívali si podzimní písničky a rozdělili se o martinský rohlíček. Pak se děti s rodiči i prarodiči vydali na lampionový průvod podle světýlek.
Podzimní prázdninová herna

Podzimní prázdninová herna

27.10.2022 | Fotoreport
Podzimní prázdniny si děti užily v DUZE - namalovali jsme si skleněné kořenky na barevné lentilky, zahráli si různé hry, Xbox, fotbálkový miniturnaj a na závěr si upekli podzimní jablíčka v županu. Děti z teraristiky si užly dopoledne u hadů a dalších terarijních zvířat. Ve čtvrtek na děti čeká výlet na Pomezí a do lázní. Hezké podzimní prázdniny!
T EXPEDICE Jeseníky 2022

T EXPEDICE Jeseníky 2022

28.09.2022 | Fotoreport
Ve dnech 4.–11. června 2022 proběhl další ročník jesenické T-expedice. Tuto badatelskou a vzdělávací akci letos pořádalo Vlastivědné muzeum Jesenicka se Střediskem volného času DUHA Jeseník za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Olomouckého kraje a Města Jeseník. Partnery byly společnost Naturfyt Bio, Střední průmyslová škola Jeseník, Gymnázium Jeseník, Základní škola Jeseník a Základní škola Česká Ves
Účes roku - strašidelná krása

Účes roku - strašidelná krása

05.04.2022 | Fotoreport
Účes roku - v úterý 5. dubna proběhla v DUZE tradiční kadeřnická soutěž Účes roku 2022. Tématem pro letošní rok byla Strašidelná krása. Vznikly tak překrásné účesy zdobené netopýry a pavouky. Vítězkou se stala a 1. místo získala Beata Ježová. Za ní se umístila Anna Mišálková, Nela Hledíková a Veronika Reichlová.
 8 článků