Fotoreport

Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 30 článků
Pohádkový les 2024

Pohádkový les 2024

27.05.2024 | Fotoreport
Klauni s veselým obličejem přivítali letos děti v pohádkovém lese ve Smetanových sadech a vyslali je na zábavnou cestu parkem. Pohádková babička vyprávěla dětem pohádky a podle loutek děti hádaly ty nejznámější, ježibaba s ježidědkem nabrali děti na lopatu, s Krtečkem si děti zaházely míčkem, s princem střílely na draka, u Kocoura v botách házely nožem do terče, Popelce přebíraly hrášek a v lese hledaly holoubka.
Pohádky z batůžku

Pohádky z batůžku

13.05.2024 | Fotoreport
Kino plné malých čtenářů ze škol a školek – to je již tradičně vyhlášení výtvarné soutěže projektu Pohádky z batůžku, který organizuje Vzdělávání Jesenicko ve spolupráci s SVČ DUHA Jeseník v rámci projektu MAP Jesenicko IV. Vernisáž a vyhlášení vítězných projektů společně s promítáním pohádky proběhla v úterý 7.5.2024 Akce je spolufinancována EU a MŠMT.
Fotosoutěž 2024 - ČLOVĚK

Fotosoutěž 2024 - ČLOVĚK

25.04.2024 | Fotoreport
Člověk – náročné, ale krásné a hluboké téma pro letošní jesenické amatérské fotografy, kteří se ujali této výzvy opravdu znamenitě. Celkem 102 fotografií zaslali do již IX. ročníku fotosoutěže pořádané SVČ DUHA Jeseník ve spolupráci s MKZ Jeseník. V tomto ročníku se představilo 35 fotografů v kategoriích dospělí a děti a mládež. Vernisáž vítězných fotografií proběhla v jesenické knihovně, kde si může veřejnost fotografie prohlédnout až do poloviny května. Pro návštěvníky je na recepci knihovny připraven i film ze všech fotek zasl
Puzzlejáda

Puzzlejáda

14.02.2024 | Fotoreport
Puzzle je oblíbenou zábavou dětí u které si procvičí mozeček, rychlý úsudek i postřeh. V DUZE jsme pro tyto děti uspořádali již tradiční Puzzlejádu a opět byl překonán rekord – nejrychlejší Puzzle z 56 dílků složil Matyáš za neuvěřitelné 4 minuty a 12 sekund. I ostatní děti byly velmi rychlé a poskládali každý několik obrázků na čas. Zasloužili si diplomy i drobné ceny.
Noc a den v DUZE

Noc a den v DUZE

03.02.2024 | Fotoreport
Děti milují přespávačky, proto jsme se i my zapojili do akce Noc a den v SVČ a přespávačku pro děti z kroužků nachystali. Sešla se skvělá dívčí parta. Pro děti jsme si připravili program s přespáním, spoustou zábavy a výletem s překvapením na Lesní bar.
Vánoční hrátky

Vánoční hrátky

19.12.2023 | Fotoreport
Vánoční hrátky, tvoření a zábavné úkoly čekaly na děti z DUHY v posledním předvánočním týdnu. Pod vánočním stromečkem plaval živý kapr, v kuchyňce voněl punč a cukroví, v klubovnách se tvořili kouzelní andílci, dárkové tašky a voňavá jablíčka zdobená kořením a cokrovinkami. Na chodbách se sportovalo, střílelo z luku a vykládali jsme si o vánočních zvycích a tradicích.
Duhová písnička

Duhová písnička

14.12.2023 | Fotoreport
V úterý 5.12 se v kapli konala tradiční pěvecká soutěž Duhová písnička. Zúčastnilo se 62 zpěváčků z 11 ZŠ. Soutěž byla velmi pěkná a zpříjemnila všem účastníkům předvánoční čas.
Adventní dílna

Adventní dílna

03.12.2023 | Fotoreport
Advent jsme v DUZE přivítali oblíbenou tvořivou dílnou. Začali jsme povídáním o adventu a tradicích, které máme doma každý trošku jiné. Co jsme ale měli s dětmi i dospělými společné, byla chuť vyrobit si něco krásného a osobitého.
Uspávání broučků v DUZE

Uspávání broučků v DUZE

11.11.2023 | Fotoreport
Broučci a berušky s lampiony, lampičkami a světýlky prošli naším městem. V areálu DUHY se sešly rodiny s dětmi, které měly na cestu připravené krásné a nápadité lampiony. Světýlka zdobily i kočárky s nejmenšími dětmi.
Zahradní slavnost

Zahradní slavnost

06.06.2023 | Fotoreport
Ve středu 31. května jsme ukončili činnost všech zájmových útvaru V. Zahradní slavností.
Naši krásnou zahradu navštívilo spoustu dětí a rodičů. Pro děti byly přichystány různé atrakce – skoky v pytlích, střelba z luku, slalom na koloběžkách, shazování plechovek vodní pistolí a spoustu dalších. Kromě soutěží byla připravena také výtvarná dílnička, ve které si zájemci mohli vyrobit náramky. Velký zájem byl o tetování razítky. Nechyběla ani bohatá tombola.
Den dětí v lázních

Den dětí v lázních

05.06.2023 | Fotoreport
V sobotu 3.6. se SVČ a zp DVPP DUHA podílela na organizaci Dětského dne pro Lázně Jeseník. Úžasná akce a my ze SVČ DUHA jsme moc rádi, že jsme mohli přispět k pohodové a krásné atmosféře sobotního odpoledne pro všechny děti i jejích doprovod přispět. Těšíme se na další spolupráci.
Den dětí - slavnostní otevření hasičské zbrojnice

Den dětí - slavnostní otevření hasičské zbrojnice

01.06.2023 | Fotoreport
Dopolední program slavnostního otevření hasičské zbrojnice SDH Jeseník patřil zejména dětem. DUHA se zapojila do se svými atrakcemi - děti si mohly vyzkoušet střelbu z luku, jízdu zručnosti na koloběžce, chytání kapříků, házení balónků do dračí tlamy, nahazování žebříkového golfu a sestřelování kelímků vodní pistolkou. Dětem to šlo opravdu skvěle!
Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 30 článků