NÁVOD K PŘIHLÁŠENÍ

NÁVOD K PŘIHLÁŠENÍ

Zde najdete několik jednoduchých kroků, které je potřeba zvládnout k vyřízení přihlášky do kroužku nebo na tábor. Přihlašování v on-line centru DUHY probíhá podle podobných principů, jako když nakupujete v e-shopu. Kroužky si můžete prohlédnout zde  krouzky

Kliknutím na tlačítko u kroužku - přihlásit – se dostanete do klientského centra.    

KROK 1 - REGISTRACE UŽIVATELE

KLIENTSKÉ CENTRUM - https://duhajes.iddm.cz

V jednoduchém formuláři pro registraci uživatele vyplňte svůj platný email, heslo, které si vymyslíte, jméno a příjmení. Poté vám na váš email přijde zpráva s odkazem – tím potvrdíte, že daná adresa je skutečně vaše. Nyní jste již zaregistrováni v našem online centru a můžete pokračovat.

KROK 2 - VÝBĚR KROUŽKU PRO PŘIHLÁŠENÍ

V menu vyberte položku Kroužky. Zobrazí se vám přehled kroužků, na které je možné se přihlásit online. Výběr můžete zúžit pomocí filtrů v pravé části obrazovky (podle zaměření, dne či místa konání). Kliknutím na kroužek se zobrazí detailní informace a tlačítko – Přihlásit -. Poté vyberete některého z účastníků spojených s vaším účtem nebo zadáte Nového účastníka.

KROK 3 - PŘIHLÁŠKA

Nyní už zadáváte přihlášku do kroužku. Vyberte, zda bude vaše dítě po skončení kroužku odcházet samostatně nebo v doprovodu. Vyplňte typ školy (případně mimoškolní dítě nebo nestudující - dospělý), u některých kroužků můžete volit platbu na celý rok nebo pololetní. V dalším kroku se zobrazí osobní a kontaktní údaje, které prosím zaktualizujte. Některé jsou povinné, jiné mohou být nepřístupné (nepotřebujeme je). V dalším kroku vás žádáme o udělení souhlasů se zpracováním údajů. Také zde můžete přihlášku doprovodit stručnou poznámkou (uvidíte ji potom ve formuláři přihlášky). Nakonec potvrďte seznámení s podmínkami účasti. Vnitřní řád DUHY najdete na webu v Dokumentech

Kliknutím na tlačítko – Přihlásit - odešlete celou přihlášku do našeho systému. Na úvodní obrazovce najdete přehled všech takto zadaných přihlášek a také stav jejich úhrad. Online přihlašování zakládá pouze předběžnou přihlášku, kterou musíme následně potvrdit. Po potvrzení přihlášky dostanete emailem informaci o jejím schválení a také o vygenerování přihlášky pro Vaši kontrolu. Přihlášku NETISKNĚTE - školní matrika je vedena elektronicky. Současně obdržíte pokyny k úhradě, teprve poté proveďte platbu převodem na BÚ. Platbu je potřeba provést v termínu uvedeném na přihlášce bankovním převodem.

Úhradu proveďte bankovním převodem podle platebních údajů na přihlášce. Při platbě na účet zkontrolujte správný variabilní symbol – v opačném případě nebude platba spárována s vaší přihláškou. Platbu můžete výjimečně provést také hotově na recepci DUHY.

Díky novému informačnímu systému budeme mít více času na přípravu programů pro vaše děti.

Pokud máte dotazy nebo potřebujete pomoct s přihláškou, kontaktujte nás nebo navštivte Recepci v Klubu Áčko.


RECEPCE SVČ DUHA Jeseník – v Klubu Áčko od září denně 8:00 – 16:00
duha@duhajes.cz    
T  584 401 262, 777 945 741
Těšíme se na Vás!