VÝTVARNÉ, TVOŘIVÉ a RUKODĚLNÉ KROUŽKY

VÝTVARNÉ, TVOŘIVÉ a RUKODĚLNÉ KROUŽKY

DUHA nabízí dětem spoustu výtvarných tvořivých a rukodělných kroužků. Vybírat si mohou děti nejen školního, ale i předškolního věku.

Pro děti máme výtvarnou klubovnu vybavenou velkou pracovní plochou a spoustou pomůcek ke tvoření. 

Výtvarné kroužky probíhají také na jednotlivých základních školách. Nahlédněte do naši nabídky ZÚ nebo se přijďte do kroužku podívat, přihlásit se můžete i během školního roku, pokud je volná kapacita.

TVOŘÍNEK - od 5 let. Výtvarný kroužek, výroba dárků a ozdob z papíru, látky, přírodnin, keramika, fimo, malování na sklo, barevné techniky.

SPRÁVNÁ HOLKA, SPRÁVNÝ KLUK - od 8 let. Tvoření všeho, co má správná holka a správný kluk umět, poznávání přírody, pohybové aktivity, vaření a pečení.

ŠIKULOVÉ - od 7 let. Tvoření z přírodních materiálů, dřevo, papír, keramika, pedig, přírodniny. Práce s nářadím - kladívko, šroubovák, pilka...

KOUZELNÁ ZAHRADA - od 6 let. Zábavné činnosti na zahradě, sázení, množení rostlin, aranžování, keramika, výroba z pedigu.

DÍVČÍ KLUB - od 10 let. Enkaustika, dekorace, fimo, mýdla, svíčky, keramika, výtvarné techniky, trendy, účesy, studená a teplá kuchyně.

KORÁLKOVÁNÍ - od 7 let. Práce s korálky, vyrábění dárků, ozdob.