NÁVOD K PŘIHLÁŠENÍ

Na AKCE, u kterých je tlačítko PŘIHLÁSIT, je nutné se přihlásit přes náš Informační systém DOMEČEK

Kliknutím na tlačítko u akce - přihlásit – se dostanete do klientského centra.    

KROK 1 - REGISTRACE UŽIVATELE

KLIENTSKÉ CENTRUM - https://duhajes.iddm.cz

V jednoduchém formuláři pro registraci uživatele vyplňte svůj platný email, heslo, které si vymyslíte, jméno a příjmení. Poté vám na váš email přijde zpráva s odkazem – tím potvrdíte, že daná adresa je skutečně vaše. Nyní jste již zaregistrováni v našem online centru a můžete pokračovat.

KROK 2 - VÝBĚR AKCE PRO PŘIHLÁŠENÍ

V menu vyberte položku Akce. Zobrazí se vám přehled akcí, na které je možné se přihlásit online. Výběr můžete zúžit pomocí filtrů v pravé části obrazovky (podle zaměření, dne či místa konání). Kliknutím na akci se zobrazí detailní informace a tlačítko – Přihlásit -. Poté vyberete některého z účastníků spojených s vaším účtem nebo zadáte Nového účastníka. U dospělých uvádíte pouze kontaktní údaje a datum narození.

KROK 3 - PŘIHLÁŠKA

Nyní už zadáváte přihlášku na akci. Vyberte, zda bude vaše dítě po skončení akce odcházet samostatně nebo v doprovodu. Vyplňte typ školy (případně mimoškolní dítě nebo nestudující - dospělý), u některých kroužků můžete volit platbu na celý rok nebo pololetní. V dalším kroku se zobrazí osobní a kontaktní údaje, které prosím zaktualizujte. Některé jsou povinné, jiné mohou být nepřístupné (nepotřebujeme je). V dalším kroku vás žádáme o udělení souhlasů se zpracováním údajů. Také zde můžete přihlášku doprovodit stručnou poznámkou (uvidíte ji potom ve formuláři přihlášky). Nakonec potvrďte seznámení s podmínkami účasti. Vnitřní řád DUHY najdete na www.duhajes.cz.

Kliknutím na tlačítko – Přihlásit - odešlete celou přihlášku do našeho systému. Na úvodní obrazovce najdete přehled všech takto zadaných přihlášek a také stav jejich úhrad. Online přihlašování zakládá pouze předběžnou přihlášku, kterou musíme následně potvrdit. Po potvrzení přihlášky dostanete emailem informaci o jejím schválení a také o vygenerování přihlášky ke stažení a podepsání. Současně obdržíte pokyny k úhradě, teprve poté proveďte platbu převodem na BÚ. U akcí s platbou 0 Kč se touto částí nemusíte zabývat.

Platbu je potřeba provést v termínu uvedeném na přihlášce bankovním převodem.

KROK 4 - PLATBA

Úhradu proveďte bankovním převodem podle platebních údajů na přihlášce. Při platbě na účet zkontrolujte správný variabilní symbol – v opačném případě nebude platba spárována s vaší přihláškou. Platbu můžete výjimečně provést také hotově na recepci DUHY.

Díky novému informačnímu systému budeme mít více času na přípravu programů pro Vás a Vaše děti.

Pokud máte dotazy nebo potřebujete pomoct s přihláškou, kontaktujte nás nebo navštivte Recepci.


RECEPCE SVČ DUHA Jeseník – v Klubu Áčko denně 8:00 – 17:00
duha@duhajes.cz    T  584 401 262, 777 945 741

Těšíme se na Vás!