NÁVOD K PŘIHLÁŠENÍ

Na AKCE, u kterých je tlačítko PŘIHLÁSIT, je nutné se přihlásit přes náš Informační systém DOMEČEK

Kliknutím na tlačítko u akce - přihlásit – se dostanete do klientského centra.    

KROK 1 - REGISTRACE UŽIVATELE

KLIENTSKÉ CENTRUM - https://duhajes.iddm.cz

V jednoduchém formuláři pro registraci uživatele vyplňte svůj platný email, heslo, které si vymyslíte, jméno a příjmení. Poté vám na váš email přijde zpráva s odkazem – tím potvrdíte, že daná adresa je skutečně vaše. Nyní jste již zaregistrováni v našem online centru a můžete pokračovat.

KROK 2 - VÝBĚR AKCE PRO PŘIHLÁŠENÍ

V menu vyberte položku Akce. Zobrazí se vám přehled akcí, na které je možné se přihlásit online. Výběr můžete zúžit pomocí filtrů v pravé části obrazovky (podle zaměření, dne či místa konání). Kliknutím na akci se zobrazí detailní informace a tlačítko – Přihlásit -. Poté vyberete některého z účastníků spojených s vaším účtem nebo zadáte Nového účastníka. U dospělých uvádíte pouze kontaktní údaje a datum narození.

KROK 3 - PŘIHLÁŠKA

Nyní už zadáváte přihlášku na akci. Vyberte, zda bude vaše dítě po skončení akce odcházet samostatně nebo v doprovodu. Vyplňte typ školy (případně mimoškolní dítě nebo nestudující - dospělý), u některých kroužků můžete volit platbu na celý rok nebo pololetní. V dalším kroku se zobrazí osobní a kontaktní údaje, které prosím zaktualizujte. Některé jsou povinné, jiné mohou být nepřístupné (nepotřebujeme je). V dalším kroku vás žádáme o udělení souhlasů se zpracováním údajů. Také zde můžete přihlášku doprovodit stručnou poznámkou (uvidíte ji potom ve formuláři přihlášky). Nakonec potvrďte seznámení s podmínkami účasti. Vnitřní řád DUHY najdete na www.duhajes.cz.

Kliknutím na tlačítko – Přihlásit - odešlete celou přihlášku do našeho systému. Na úvodní obrazovce najdete přehled všech takto zadaných přihlášek a také stav jejich úhrad. Online přihlašování zakládá pouze předběžnou přihlášku, kterou musíme následně potvrdit. Po potvrzení přihlášky dostanete emailem informaci o jejím schválení a také o vygenerování přihlášky ke stažení a podepsání. Současně obdržíte pokyny k úhradě, teprve poté proveďte platbu převodem na BÚ. U akcí s platbou 0 Kč se touto částí nemusíte zabývat.

Platbu je potřeba provést v termínu uvedeném na přihlášce bankovním převodem. U přihlášky dětí do 18 let je nutný podpis rodičů (nebo zástupců). Přihlášku je možné odevzdat na recepci DUHY nebo vedoucímu při zahájení akce. Pokud nemáte doma tiskárnu, můžete si na Recepci přihlášku nechat vytisknout.

KROK 4 - PLATBA

Úhradu proveďte bankovním převodem podle platebních údajů na přihlášce. Při platbě na účet zkontrolujte správný variabilní symbol – v opačném případě nebude platba spárována s vaší přihláškou. Platbu můžete výjimečně provést také hotově na recepci DUHY.

Díky novému informačnímu systému budeme mít více času na přípravu programů pro Vás a Vaše děti.

Pokud máte dotazy nebo potřebujete pomoct s přihláškou, kontaktujte nás nebo navštivte Recepci.


RECEPCE SVČ DUHA Jeseník – v Klubu Áčko denně 8:00 – 17:00
duha@duhajes.cz    T  584 401 262, 777 945 741

Těšíme se na Vás!